travel in europe

سفر همیشه جذاب است و برنامه ریزی سفر امروزه تبدیل به یکی از محبوب ترین شغل ها شده است. ما در دانا شما را در تمامی مراحل سفرتان همراهی می کنیم، برنامه سفری مطابق با خواسته شما طراحی می کنیم و به راحتی می توانیم خدمات مختلف توریستی را در کشورهای مختلف اروپا برایتان فراهم کنیم، و سفرتان را تبدیل به سفری فراموش نشدنی می کنیم. خدماتی که در اروپا ارائه می دهیم عبارتند از:

هتل در اروپا:
برای اقامت در اروپا، اقامتگاه های مختلفی وجود دارد. هتل های ستاره دار، هاستل ها که امروزه از معروف ترین اقامتگاه ها در میان قشر جوان است تا اقامتگاه های سنتی که دارای انواع متفاوتی در اروپا هستند. شما به راحتی می توانید اقامتگاه موردنظر خود را از طریق ما رزرو کنید یا با اعلام شرایط سفر و بودجه سفرتان، ما بهترین پیشنهاد را برای اقامتگاه به شما خواهیم داد. فراموش نکنید داشتن فضایی آرام و راحت به طورکلی اقامتگاه مناسب، کیفیت سفر را افزایش خواهد داد.

بیمه مسافرتی:
سفر در اروپا بدون داشتن بیمه مسافرتی معتبر امکانپذیر نیست و یکی از مدارک ضروری در زمان درخواست ویزای اروپای در حوزه شنگن است. میزان سقف پوشش بیمه و یا تعهداتی که بیمه گذار در قبال بیمه شونده ارائه می دهد، مهم ترین عامل تعیین کننده در نرخ قیمت بیمه نامه مسافرتی است. سقف پوشش بیمه اغلب از طرف سفارت های اروپا به مسافر اعلام می شود و می تواند 30 هزار یا 50 هزار یورو باشد. مقصد و هدف سفر از دیگر عوامل تعیین کننده در نرخ بیمه نامه است. کافی است مشخصات فردی، مقصد، دلیل سفر و کپی پاسپورت خود را در اختیار ما قرار دهید تا در کم ترین زمان ممکن بیمه نامه معتبر را در اختیار شما قرار دهیم.

بلیت اتوبوس:
یکی از بهترین شرکت های اتوبوسرانی در اروپا Flixbus است که امکان سفر در این قاره با بهترین و کم ترین قیمت را به وجود آورده است، این شرکت همچنین جز محبوب ترین ها هم محسوب می شود، که لذت سفر را نه تنها به مقصد بلکه، به مسیر هم منتهی کرده است. امکان سفر با اتوبوس های فلیکس باس در هر نقطه اروپا با مناسب ترین هزینه امکانپذیر است. از آنجایی که درحال حاضر امکان خرید بلیت اتوبوس از طریق کارت های اعتباری برای دوستان ایرانی امکانپذیر نیست، ما این کار را برای شما انجام می دهیم.

شرکت Flixbus امکان سفر به بیش از 2500 شهر بزرگ و کوچک در 38 کشور را ارائه می دهد. دارای وای فای در طول مسیر هستند، بدون اتلاف وقت و در بیش تر مواقع بدون تاخیر حرکت می کنند و به مقصد می رسند، صندلی ها در مسیرهای طولانی تخت خواب شو هستند و با توقف های برنامه ریزی شده، از خستگی نشستن های طولانی مدت می کاهد.

جالب است بدانید این شرکت آلمانی هیچ اتوبوسی در مالکیت خود ندارد و با شرکت های محلی در هر کشوری همکاری می کند و راننده ها همگی محلی و آشنا به مسیر و مقصد هستند.

علاوه بر Flixbus ما می توانیم به راحتی بلیت اتوبوس سایر کشورهای اروپایی به ویژه ایتالیا را برای شما رزرو کنیم و بهترین مسیر سفر در بین شهرهای ایتالیا با اتوبوس را پیشنهاد دهیم و برنامه سفری جذاب برایتان برنامه ریزی کنیم.

بلیت قطار:
یکی از بهترین وسیله های حمل و نقل در اروپا قطار محسوب می شود. نزدیکی کشورها در قاره سبز باعث شده تا به راحتی بتوان با قطار از یک شهر در کشوری به شهری در کشور دیگر سفر کرد. قطار در اروپا دارای طبقه بندی متفاوت است از اقتصادی تا لوکس، بنابراین امکان سفر با قطار برای هرکسی با هرنوع بودجه ای امکان پذیر است. از خوبی قطار این است که محدودیتی برای وزن چمدان وجود ندارد، جابه جایی در طول مسیر بین کوپه ها امکانپذیر است و همچنین امکان لذت بردن از مناظر اطراف هم وجود دارد.

بلیت هواپیما: 
از طریق سایت دانا امکان خرید بلیت برای تمامی پروازهای داخلی اروپا وجود دارد، با انتخاب تاریخ و مقصد خود، بهترین نرخ پروازی در اختیار شما قرار داده می شود. پروازهای داخلی اروپا بسیار متعدد هستند و به راحتی می توان در کم ترین زمان ممکن در سرتاسر اروپا پرواز کرد. از طریق این دفتر همچنین می توان تمامی پروازهای بین المللی از ایران به سایر کشورهای جهان را رزرو و صادر کرد.

سوالات متداول

جهت رزرو خدمات می توانید از طریق چت آنلاین سایت، چت تلگرام، یا تماس تلفنی با ما ارتباط برقرار کنید.همچنین می توانید با پر کردن فرم درخواست خدمات منتظر تماس از طرف همکاران ما در تهران باشید.

تمامی خدمات به تومان و از طریق شماره حساب های ما در ایران انجام می شود. نرخ به صورت تومانی به شما اعلام می شود و پس از دریافت پرداختی، هتل، بیمه، پرواز، بلیت قطار یا هواپیما صادر می شود.

ما می توانیم هرنوع اقامتگاه معتبری در کشورهای اروپایی را از طریق وبسایت های معتبر برای شما رزرو کنیم و جهت رزرو هتل به شما مشاوره بدهیم.

به طور معمول پروازهای داخلی اروپا با نرخ پایین صادر می شوند و امکان تغییر تاریخ وجود ندارد. لازم به ذکر است، قبل از صدور بلیت تمامی شرایط کنسلی، تغییر تاریخ به اطلاع مسافر رسانده می شود.

امکان سفر در اروپا به دلیل نزدیکی کشورها هم با اتوبوس و هم با قطار امکانپذیر است و بسته به شرایط هر مسافر متفاوت است. برای سفر با اتوبوس در اروپا نیازمند ویزای شنگن هستید و بهتر است بلیت خود را قبل از رسیدن به مقصد رزرو کنید.

همکاران ما از زمان گرفتن وقت سفارت تا برنامه ریزی سفر، انتخاب راهنما، بازدید از جاذبه ها با شما همراه خواهند بود تا یکی از بهترین سفرهای شما را رقم بزنیم.

فرم‌های مرتبط

پست‌های مرتبط

No results found.
keyboard_arrow_up